Şimdi Pratik Rusça ...

Kılavuz kitaplar - yüzlerce alıştırma, Konu anlatım videoları ve dinleme dosyaları. Hemen üye olup öğrenmeye başlayabilirsiniz.

dark and light

Kılavuz Kitapları

16 ünite, 400 alıştırma, konuları açıklayıcı temalar, resimli pratik konuşma metinleri ve içeriklere paralel sözlük. Ayrıca çalışmayı verimli kılacak video ve dinleme dosyalarına yönlendirici kılavuz özelliği…

Konu Anlatım Videoları

Alanında uzman öğretmenler tarafından konuların anlatım videoları kılavuz kitaplara paralel hazırlanmıştır. Ayrıca gündelik konuşmalara ait ( ev, market, restoran, seyahat, otel, mağaza vb.) diyalogların canlandırma videoları bulunmaktadır. Bu videolar Rusça ve Türkçe altyazılı olarak da takip edilebilmektedir.

Dinleme Dosyaları

Kılavuz kitaplara paralel ve öğrenmeyi destekleyici-tamamlayıcı nitelikte hazırlanmış dinleme dosyalarıdır. Kılavuz kitaplarda konuyu çalıştıktan sonra ilgili metni ve diyalog metinlerini dinleyip tekrar ederek çalışabilirsiniz.

Sözlük

Günlük hayatta kullanılan kelimeler göz önüne alınarak hazırlanmış, telaffuzlarını da içeren 4000 kelimelik Türkçe-Rusça, Rusça Türkçe sözlük.

Pratik Rusça

Neden Pratik Rusça?

Bu sistem ve içerik, Türkçe konuşan Rus akademisyenler tarafından, Türkçe konuşan öğrenciler için hazırlandı. Bunun farkını çalışmaya başladığınızda göreceksiniz.

Pratik Rusça, kendi kendinize Rusça öğrenebilmeniz için ‘’Öğretmen set’’ olarak tasarlandı. Kılavuz kitaplar sistemin temelini oluştururken, videolar ve ses dosyaları, tamamlayıcı ve pekiştirici materyaller olarak hazırlandı.

Her meslek grubuna Rusça konuşma becerisini kazandırmaya yönelik olarak gündelik hayattan örnek diyaloglarla zenginleştirildi.

Tüm bu içerikler hem dijital ve kılavuz kitapta, Konu anlatım videolarında, diyaloglar için oluşturulan özel videolarda ve ses dosyalarında ayrı ayrı işlenerek öğrenmeyi kalıcı hale getirecek şekilde hazırlandı.

Pratik ve kolay öğrenebilmek için ‘’Pratik Rusça’’ size yeter…